מחפשים עבודה בסופי השבוע בלבד?

ברוכים הבאים לאל-שי, חברת ההשמה המובילה בישראל לעבודה במלונאות.

באתרנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של משרות שיהלמו את כישוריכם החל מעבודות בתחום המלצרות, דרך ענף הטבחות והשפים ועד למשרות ניהוליות.

רבים מחפשים עבודה בסופי השבוע, אך נרתעים במידה מסוימת לאור העובדה שמרבית העבודות הינן בתחום אירוח במסעדות או מלצרות. באל-שי אנו שמחים להציג מגוון עשיר של משרות יוקרתיות אשר יאפשרו לכם לא רק ליהנות ממשכורות גבוהות, כי אם לפתוח צוהר לעבר פיתוח מקצועי עתידי בתחום המלונאות בישראל.

אילו עבודות יש בסופי העובדה?

לצד משרות מלאות שונות הקיימות בתחום המלונאות, הרי ענף המלונות בישראל מציע גם מגוון רחב של משרות המאפשרות עבודה בסופ"ש בלבד.

עבודות שכאלו יכולות להתאים לסטודנטים המבקשים להרוויח מעט כסף מהצד, תוך שהם משקיעים את מרבית כוחם בלימודי התואר. כמו כן, עבודות שכאלו עשויות להתאים במידה רבה לחיילים בזמן השירות. עם זאת , חשוב לציין כי חובה על החיילים המבקשים לעבוד, להציג אישור עבודה בתוקף.

מלצרות

בכל מה שנוגע לעבודה בסופ"ש בלבד, הרי שתחום המלצרות ללא ספק עומד בראש.

תוכלו לעבוד כמלצרי הגשה בחדר האוכל או לחילופין כמלצרים בבריכה. ישנן עוד אינספור אפשרויות לעבודות מלצרות בהן תוכלו לעבוד לאורך שעות סוף השבוע, כל זאת במלון יוקרתי השומר על הסטנדרטים המוקפדים ביותר.

מחפשים עבודה בתחום? הקליקו על עבודה במלצרות.

תחזוקה ומשק

תמיד אמרו לכם שאתם הנדי-מן? ייתכן שמצאתם את המקום הנכון!

באל-שי תפעול וניהול אנו מחפשים בנרות אחר אנשי תחזוקה איכותיים אשר יוכלו לספק מכלול של שירותים טכניים עבור המוזמנים ולהבטחת תקינותו של המלון.

נוסף על כך, תחום זה כולל בתוכו את ענף משק הבית לרבות חדרנים. אם אתם אנשים שיודעים לשים את הדגש על אסתטיקה, הרי שתחום זה עשוי להתאים לכם במידה רבה.

צרו איתנו קשר!

מחפשים עבודה בבתי מלון בישראל?

היועצים של חברת אל-שי תפעול וניהול ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון הצעות שיהלמו את כישוריכם.

לפרטים נוספים לחצו כאן והשאירו לנו פניה.

One Response

Comments are closed.