לעבוד בתיירות - איך מתחילים?

ענף התיירות בישראל גדל באופן חסר תקדים, וכיום תיירים מרחבי העולם מגיעים לתל אביב, ירושלים, חיפה, אילת ושלל ערים נוספות כדי ליהנות משפע של אטרקציות, אתרים היסטוריים, חופים מזמינים ושילוב בין אורבניות לנופש מזרח תיכוני קיצי.

הגדילה המשמעותית בענף התיירות מביאה עמה גם דרישה הולכת וגוברת לעובדים בבתי מלון שיענו על הצורך במענה לכמות תיירות החוץ הנכנסת.

אם חיפשתם אחר עבודה בתיירות, באל-שי ניהול ותפעול נשמח לעמוד לשירותכם.

מי אנחנו?

ענף התיירות הוא עצום ורב, והוא מציע מגוון רחב של משרות בבתי מלון ובתפקידים שונים.

אל-שי ניהול ותפעול הינה חברה המתמחה בהשמה לבתי מלון, ומטרתנו היא לענות הן על דרישות המלונות והן על ציפיותיהם ורצונותיהם של המעוניינים להשתלב בתחום.

לרשותנו צוות של אנשי כוח אדם מיומנים שישמחו לסייע לכם להתקבל למשרה שתהלום את כישוריכם.

מדוע כדאי להשתלב בבתי מלון?

בתי מלון מאפשרים לנו לקבל את דריסת הרגל הראשונית במגוון רחב של אפשרויות עבודה בתיירות.

זוהי הזדמנות עבורנו לשפשף את האנגלית, להקנות לעצמנו רמת שירותיות המעניקה מענה על כך צורך, ומשם ניתן להמשיך ולטפס למשרות בכירות יותר, או לחילופין לעבוד בקלות רבה יותר בסוכנויות נסיעות וכמדריכים.

בתי מלון מציבים אותנו בעמדות אחריות רבות אשר יכולות להשפיע על כלל חווית האורחים.

לאלו מכם שאינם מביאים עמם ניסיון תעסוקתי קודם, ניתן להשתלב כטבחים בבתי מלון, מלצרים, עובדי תחזוקה ועוד. אם אתם בעלי ניסיון ומעוניינים לרכוש עוד רקע לרזומה, ניתן להשתלב כטבחים בכירים, שפים, חשמלאים, מנהלים בענף משאבי האנוש ובמגוון משרות רבות הממתינות לכם אצל היועצים שלנו או באתר.

מה עבודה בתיירות מצריכה ממני?

כדי לעבוד בתיירות, חשוב להגיע עם אנגלית בסיסית ברמה טובה. אינכם חייבים להחזיק באנגלית ברמה גבוהה ובטח שלא ברמת שפת אם, אך אינכם גם יכולים שלא לספק את המענה הרצוי לאורחים.

אם יש לכם אנגלית טובה המאפשרת להקשיב, להבין את בקשתם של האורחים ולהגיב – שימו בצד את המבטא הישראלי, אתם כבר תדעו לסגל לעצמכם את המבטא עם הזמן והניסיון 🙂

בנוסף לכך, עבודה בתיירות מצריכה אחריות מקצועית ומסירות לתפקיד. בעבודה בבית מלון, מספיק שפרט אחד קטן יהיה שלא לשביעות האורחים, כדי שהם יחושו חוויה שלילית.

לכן, בין שמדובר בחדרן או חדרנית שמנקים באופן שקדני ומסור, בין שמדובר במלצר המגיש את המנה בזמן ועם חיוך ובין שמדובר בפקידי הדלפק – כולם מרכיבים את הפאזל שיוצר אצל האורחים את חווית האירוח האידיאלית. 

לא בטוחים במה לבחור? השאירו לנו פניה!

עבודה בתיירות יכולה להיות די מבלבלת.

באל-שי אנו שמחים ללוות מועמדים ומועמדות משלב המיונים ועד לקבלה לעבודה בבתי המלון השונים ברחבי הארץ.

אם אינכם בטוחים מה העבודה שתהלום את כישוריכם, השאירו לנו פניה כללית באתר, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

he_ILHebrew