אפשרויות תעסוקה לחיילים משוחררים

הרגע המיוחל הגיע והנה סיימתם את השירות הצבאי שלכם בהצלחה.

ייתכן שאתם רוצים לעבוד כדי לחסוך כסף וישר לקפוץ ללימודי תואר או לימודים מקצועיים, ייתכן שאתם רוצים לעבוד כדי לחסוך מספיק כסף לטיסה אל המזרח הרחוק או אמריקה הלטינית, וייתכן שאתם פשוט רוצים למצוא עבודה מועדפת שתזכה אתכם במענק של המוסד לביטוח לאומי.

אז במה בוחרים?

עבודות לחיילים משוחררים בבית מלון

באל-שי ניהול ותפעול, אנו שמחים להזמינכם למצוא הזדמנות להשתלבות בענף המלונאות בישראל.

בעשור האחרון עבר ענף התיירות של ישראל מתיחת פנים ניכרת, ובעזרת קמפיינים מאסיביים של משרד התיירות, מאות אלפי תיירים פוקדים את ארצנו הקטנה מדי שנה. הדרישה לעובדי מלון עולה בהדרגה, ואיתה גם ההקפדה על איכות של כוח אדם מובחר.

באל-שי אנו שמחים להזמינכם, חיילים משוחררים בעלי מוטיבציה, רצון להרוויח ושאיפה להתפתח, להכיר את מגוון המשרות השונות שקיימות בענף המלונאות, ושאנו מתכבדים להציגן באתרנו.

אילו עבודות יש לחיילים משוחררים במלון?

החדשות הטובות: מגוון המשרות שקיימות עבור חיילים משוחררים מתאימות כעבודה מועדפת, ויכולות לזכות אתכם במענק נכבד של ביטוח לאומי.

נוסף על כך, ההוויה הצעירה של בתי המלון השונים היא ללא ספק מתכון נפלא לחוויה בלתי נשכחת, ואפשרות להכיר ולצבור חברים חדשים.

בין העבודות המוצעות באל-שי עבודות בבתי מלון הן: עבודה במלצרות, עבודה בחדרנות, אחזקה, טבחות ועוד.

כיצד אדע מה המשרה שתתאים לי?

אם אינכם בטוחים מה היא המשרה שתהלום את כישוריכם, באל-שי נשמח להזמינכם לראיון מקצועי במהלכו נמצא את המשרות שיתאימו באופן המדויק ביותר לכישוריכם.

לרשותנו צוות של יועצי השמה שישמחו לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירות מקצועי ואדיב. אנו נמצאים בקשר עם המלונות המרכזיים בישראל, וסמוכים ובטוחים שכאשר אנו מזהים אדם בעל כישרון ויכולת להשתלבות בענף המלונאות, אנו קולעים למטרה.

אודות אל-שי

בין שאתם מחפשים עבודה במלצרות בבתי מלון, ובין שעבודת אחזקה, הרי שבאל-שי ניהול ותפעול אנו נשמח לעמוד לשירותכם.

לרשותנו צוותים מקצועיים ומיומנים בהשמה לבתי מלון, אשר ימצאו יחד אתכם את הכיוון המקצועי שיתאים לכם במידה הרבה ביותר.

לקבלת שיחה חוזרת מנציג השאירו לנו פניה.

he_ILHebrew