עבודה מועדפת בבתי מלון

השתחררתם מהצבא ומתחשק לכם ליהנות מהמענק של הביטוח הלאומי? וודאי שמצאתם מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. אז מדוע לבחור דווקא בבתי מלון?

אם אתם מחפשים את החוויה עם משוחררים צעירים וצעירות בגילכם, אנחנו באל-שי ניהול ותפעול נשמח להזמינכם לראיון במסגרתו תיבחנו למגוון רחב של משרות בתחום המלונאות.

עבודה מועדפת במלון היא לא רק עניין העבודה עצמה, כי אם החוויות שנצרבות ושמלוות אותנו עוד הרבה אחרי.

אילו עבודות מועדפות יש בבתי מלון?

 

ניתן למצוא מגוון רחב של עבודות מועדפות אשר מזכות את העובדים והעובדות במענקים מטעם הביטוח הלאומי, וזאת בכפוף לעמידה בכל התנאים הנדרשים, לרבות ביצוע העבודות לאורך פרק הזמן של שנתיים ממועד השחרור.

עבודה מועדפת במלון יכולה לכלול: מלצרות, טבחות, אחזקה, אבטחה, מצילים בבריכה, פקידי קבלה ועוד. ההיצע הוא נרחב והוא יכול להתאים את כישוריכם או לפתוח בפניכם אפשרות להתמקצעות בתחום חדש.

אתם לא חייבים לחכות עד שאחד מהנציגים שלנו יתאם אתכם פגישת השמה. אנחנו ממליצים לכם לעיין בעמוד המשרות שלנו, ולקבל מידע נרחב יותר אודות הדרישות עבור כל משרה ומשרה. אם אינכם מצאתם את המשרה שהולמת את כישוריכם, שלחו לנו פניה כללית ואנו נבחן ונציע לכם מגוון משרות לעבודות בבתי מלון.

עבודה מועדפת במלונאות - לצבור חוויות ולהעשיר את הידע

אתם לא חייבים לפצוח בקריירה במלונאות כדי להעשיר את הידע ולהתמקצע.

תחום המלונאות טומן בחובו את היכולת ללמוד מהי שירותיות, כיצד להתחבר לאנשים ממקומות שונים ומתרבויות שונות ברחבי העולם, כיצד עובדת מערכת משומנת עם דרגות ורמות משתנות, וכיצד לקחת בשתי הידיים אחריות גדולה עבור מגוון רחב של שירותים שעבור האורחים הם מתורגמים לחוויות.

זוהי אמנם יכולה להיות עבודה זמנית בלבד, אך עם סיומה תוכלו לצאת עם אנגלית גבוהה (תלוי ברמתכם הנוכחית), ועם כישורים ניהוליים שילוו אתכם עוד הרבה אחרי שתסיימו את העבודה המועדפת במלון.

אפשרויות שכר גבוהות

לצד המוטיבציה להרוויח את המענק של הביטוח הלאומי, הרי שעבודה מועדפת במלון טומנת בחובה אפשרות לתשר נאה מצד התיירים הרבים.

אם אתם אנשים שירותיים, שיודעים כיצד להעניק שירות נפלא ולחייך בקלילות, הרי שהעבודות השונות המוצעות לעבודה מועדפת בבתי מלון, יכולה להתאים במיוחד עבורכם.

נשמח לעניין אתכם במגוון עבודות מועדפות במלונאות באמצעות פניה ישירה אל נציגינו בוואטסאפ, טפסי יצירת קשר או טלפונית.

בואו להיות חלק מאתנו!

זה הזמן לצבור חוויות חדשות ולהכיר אנשים חדשים.

חברת אל-שי שמחה ומתגאה ולקחת חלק בגיבוש כוח אדם איכותי ומובחר לבתי המלון בישראל. בבחירתכם בהשמה באמצעות אל-שי, אתם מבטיחים לעצמכם סביבת עבודה מקצועית, מפרה ומפתחת.

נשמח לקבל את קורות חייכם ולספק לכם שירות השמה שיהלום במדויק את כישוריכם. לרשותנו מערך ייחודי של אנשי כוח אדם המתמחים בענף התיירות והמלונאות, ואשר ישמחו לסייע לכם עד לחתימה על חוזה ההעסקה.

אודות אל-שי

אל-שי ניהול ותפעול מתמחים בהשמה לעבודה בבתי מלון בישראל.

יועצינו בעלי התמחות נקודתית בהשמה לבתי מלון, ושומרים על קשר ישיר עם מגוון מלונות ברחבי הארץ. לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן.