חיפשתם עבודה במלון בתל אביב?

תל אביב הפכה במרוצת השנים לאחת מן הערים התיירותיות המובילות בישראל.

עם חופים זהובים, מים תכולים המשתנים לצבעי טורקיז עזים, מסעדות וקולינריה מתקדמת, חנויות, שווקים ושלל בתי מלון מפנקים – כל אלו הביאו לעלייה הדרגתית במספר התיירים הנכנסים הן ממדינות זרות והן מערים שכנות ומרוחקות.

עם העלייה המתמשכת במספר התיירים, כך יותר ויותר מלונות מחפשים אחר עובדים מקצועיים אשר יספקו את השירות שיותיר בקרב האורחים רושם טוב ותחושת אירוח איכותית.

מצאו עבודה בבית מלון בתל אביב

חברת אל-שי ניהול ותפעול מתמחה בחיפוש ומציאת עבודה בבתי מלון בישראל, ובמגוון רחב של תחומי עיסוק.

אין לכם ניסיון קודם? לרשותנו מאגר של משרות עבודה במלצרות, סדרנות, פקידות ועוד! יש לכם ניסיון קודם בבישול? או אולי תואר אקדמי? נשמח למצוא לכם עבודה בתחומים הדורשים הכשרות קודמות החל ממשרות ניהוליות במשאבי אנוש ועד לעבודות שף וטבחות. 

הצוות של אל-שי זמין עבורכם

אינכם בטוחים באיזו עבודה במלון בתל אביב לבחור? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לצוות של אל-שי ניסיון עשיר בהשמה לבתי מלון. גם מועמדים אשר אינם בטוחים כלל בעבודה הרצויה, יכולים לשלוח לנו קורות חיים כלליים, ואנו כבר נדאג לחזור עם מגוון הצעות שהולמות את הכישורים הקיימים.

כדאי לדעת: תחום המלונאות הוא ענף בעל אפיקי קידום רבים. גם אם אינכם בטוחים כעת במה תרצו לעבוד במלונות בתל אביב, הרי שעובדים המתבלטים, יכולים ליהנות מקידום ושילוב בתפקידים נוספים ומאתגרים. 

אז איך מוצאים משרת דרושים בתי מלון בתל אביב?

פשוט מאוד!

אתם יכולים לגשת לכאן ולהשאיר לנו פניה כללית לצורך קבלת שיחה חוזרת מנציג חברת אל-שי. עם זאת, אנחנו מזמינים אתכם קודם לכן, לתת הצצה למגוון המשרות המופיעות באתרנו ולהשאיר לנו פניה ממוקדת. גם במקרים אלו, נשמח לבחון יחד אתכם משרות נוספות 🙂

אודות אל-שי

חברת אל-שי מספקת שירותי השמה מקצועיים לבתי מלון.

נציגינו עושים את מרב המאמצים כדי להבטיח כוח אדם איכותי ומסור שישתלב בענף המלונאות בישראל וימצא אפיקי קידום, כמו גם משרות איכות לעבודה מועדפת במלונות.

לחיפוש עבודה במלון בתל אביב נשמח לעמוד לשירותכם!

צוות אל-שי